HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

BlizzConline 2021 | ویدئویی از بخش Hero Missions بازی Overwatch 2 منتشر شد

اخیرا شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) در جریان رویداد آنلاین BlizzCon 2021، به معرفی بخش Hero Missions برای بازی Overwatch 2 پرداخت و پس از آن تریلری را منتشر کرد که به تشریح بیشتر این قسمت می‌پردازد.

طبق اطلاعات منتشر شده، بخش Hero Missions در بازی Overwatch 2 در واقع به عنوان سیستمی منحصر به فرد و پیشرفته جهت ارتقای هر یک از قهرمانان درون بازی عمل خواهد کرد. این سیستم علاوه بر این که باعث افزوده شدن واحدهای جدیدی از دشمنان به بازی خواهد شد، از فناوری جدیدی برخوردار است که برای بازی‌بازان صدها ماموریت جذاب را در سراسر دنیای بازی ارائه خواهد داد.

طبق اطلاعات منتشر شده ماموریت‌های فرعی مختلف، نقشه‌های متنوع برای رقابت‌های چند نفره که به شیوه‌ای خاص و منحصر به فرد پیاده‌سازی شده‌اند و محیط‌هایی به شدت پویا نیز برای بازی Overwatch 2 در حال توسعه هستند تا حس و حالی کاملا جدید را به بخش مبارزات اضافه نمایند. قهرمانان بازی Overwatch 2 اکنون درخت مهارت چندلایه و گسترده‌تری دارند و بازی‌بازان قادر خواهند بود به مانند عناوین نقش‌آفرینی، انواع مهارت و قدرت‌های ویژه را برای قهرمان خود باز نمایند. البته سناریوهای داستانی جذاب و کوتاهی که به موضوعاتی هم‌چون Omnic Uprising و Zero Hour می‌پردازند نیز در بازی Overwatch 2 گنجانده شده است.

همچنین شرکت بلیزارد اعلام کرد که برای تمامی مبارزان بازی Overwatch 2 از یک سیستم گفتگوی شاخه‌ای همراه با اقدامات متقابل هیجان‌انگیز و وجود چندین انتخاب جهت پیش‌روی بازی‌بازان در جریان مبارزات در نظر گرفته است. در نهایت این شرکت اعلام کرد که در آینده جزئیات بیشتری در مورد هر قهرمان و نقش وی در سناریوهای داستانی منتشر خواهد شد.

بازی Overwatch 2 هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار دارد. این عنوان هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد. در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی ویدئویی از بخش Hero Missions بازی Overwatch 2 بپردازید:

نمایشگر ویدیو
 
 
00:00
 
38:50
 
 

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

  • مدیر سایت
  • شنبه, 02 اسفند 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی