HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

نقدها و نمرات بازی Anthem منتشر شد

دیگر زمان زیادی به انتشار بازی محبوب و مورد انتظار Anthem باقی نمانده است. از همین روی منتقدان نیز در حال تجربه‌ی این بازی هستند. به همین دلیل منتقدان نقد‌های اولیه و نظرات خود در رابطه با تجربه‌ی ۱۰ ساعت اولیه‌ی بازی را منتشر ساخته‌اند که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

با تجه به اینکه نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Anthem هم اکنون برای مشترکین سرویس EA Access در دسترس است، بنابراین کاربران مذکور می‌توانند به تجربه‌ی ۱۰ ساعت اولیه‌ی این بازی بپردازند. البته کاربرانی که نسخه‌ی Legion of Dawn Edition را خریداری کرده باشند از روزهای گذشته قادر به تجربه‌ی نسخه‌ی کامل این عنوان هستند. از همین روی بسیاری از منتقدان، نقدهای اولیه‌ی خود از بازی Anthem را منتشر کرده‌اند که در قسمت پایین به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

Everyeye.it 7.6/10

یک روایت داستانی پیچیده و غنی که با گیم‌پلی جذاب و سرگرم کننده‌ی بازی همراه شده است. البته این را می‌توان مدیون سیستم حرکت بازی دانست که هم برای مبارزات و هم برای کاوش در بازی بسیار مفید و موثر واقع شده است.

XGN ۷٫۵/۱۰

Anthem یک پروژه‌ی جاه طلبانه به شمار می‌رود و در جهات بسیاری نتیجه‌ی موفقی برای بایوور داشته است. Anthem گیم‌پلی تماشایی، داستان خوب و پایان چالش برانگیزی دارد. اما گاهی اوقات مشکلات بازی به تجربه‌ی آن آسب می‌زنند که این موضوع به بایوور بستگی دارد تا در آینده این مشکلات را برطرف سازد.

GMagazine 7/10

علیرغم مشکلات بازی، من همچنان از تجربه‌ی گیم‌پلی سرگرم کننده بازی لذت برده و تصمیم دارم پس از اینکه بازی به وسیله‌ی انتشار محتویات کامل‌تر شد، بار دیگر به این بازی باز گردم تا رویداد‌ها و محتویات بیشتری را تجربه کنم.

Gamersky 7/10

پوشیدن زره و جنگیدن به مانند مرد آهنی، بسیار شگفت انگیز است اما این بازی در حال حاضر مشکلات فراوانی دارد. داستان بازی کسل کننده و گیم‌پلی آن تکراری و خسته کننده است. مشکلات دیگری نظیر باگ‌ها و مشکلات شبکه نیز در آن وجود دارد. شاید با انتشار بسته‌های الحاقی و محتویات اضافه، Anthem تبدیل به بازی بهتر و کامل‌تری شود.

Gadgets 360 5/10

مبارزات عالی و کاوش در بازی، به تنهایی برای تجربه‌ی آ« در حال حاضر کافی نیستند. داستان و شخصیت‌های ضعیف به همراه عملکرد ناپایدار بازی،  نشان از این دارد کسانی که دو بازی Destiny و Division را تجربه کرده‌اند، برای تجربه‌ی Anthem باید مدتی صبر کرده تا یک یا دو به‌روز‌رسان برای این بازی منتشر شود و مشکلات آن را برطرف سازد.

IGN ۶٫۶/۱۰

Anthem مبارزات هیجان انگیزی دارد اما محتویات آن برای یک بازی رده بالا کافی نیستند و باعث می‌شود تجربه‌‌ی بخش داستانی نامناسب آن، تکراری و خسته کننده به نظر برسد.

Metro GameCentral 6/10

ویژگی‌های تحسین برانگیز زیادی در بازی وجود دارند؛ به مانند پرواز کردن. اما مواردی به مانند داستان سردرگم، سیستم غارت خسته کننده و ماموریت‌هایی نه چندان جالب با زمانی که به ساخت این بازی اختصاص داده شده است، بسیار متناقض هستند.

Windows Central ۶/۱۰

بازی Anthem نمبارزات هیجان انگیزو جلوه‌های بصری خیره کننده‌ای را ارائه می‌دهد و در مجموع یکی اثر با ارزش است. اما طراحی تعجب برانگیز بازی به همراه نویسندگی (داستان) ضعیف و ناخوشایند بازی، Anthme را از تبدیل شدن بهی ک بازی خاصی و یک تجربه‌ی منحصر بفرد باز می‌دارند.

Gamespot 6/10

Anthem ایده‌های خوبی دارد اما در اجرای این ایده‌ها با مشکل روبرو شده است. بدون هیچ گونه بحثی، Anthem یک بازی چند نفره‌ی (co-op) خوب است. این بازی شخصیت‌های واقعا جالبی را در بر‌می‌گیرد و در قسمت‌های آغازین بازی، بخش‌های غیر قابل درکی از داستان را پیش روی شما قرار می‌دهد. مبارزات بازی بسیار هیجان انگیز است تا زمانی که به باس‌های آن برسید و خواهید یافت که آزادی عمل بسیار کمی دارید. حتی عمل ساده و هیجان انگیز پرواز بازی نیز دلیل محدودیت‌هایی که زره‌ی جاولین دارد، مرتبا دچار اختلال شده و شما نمی‌توانید دست از ناامیدی بردارید وقتی بدانید که به دلیل همین محدودیت‌ها، در طی بخش‌های خوب گیم‌پلی نیز باید به اجبار به زمین بازگردید.

TheSixthAxis 6/10

Anthem یک موسیقی است که که در گذشته آن را بارها شنیده‌ایم. Anthem بازی است که چشم انداز فوق العاده‌ای از یک بازی جهان آزاد و یک بازی تیراندازی نقش آفرینی co-op است که شما می‌توانید هزاران ساعت همراه با دوستان خود به تجربه‌ی آن بپردازید. اما در هنگام انتشار، این بازی انتظارات را کاملا برآورده نمی‌کند. بایوور مواردی به مانند سیستم پرواز با لباس مخصوص، زره‌ی جاولین، مبارزات هیجان انگیز و دنیای بزرگ و زیبای بازی را به طور تحسین برانگیزی خلق کرده است. اما این موارد در هنگام انتشار از باگ‌ها،مشکلات فنی بسیار و تصمیمات طراحی نامناسب رنج می‌برند. من می‌خواهم به Anthem علاقه‌مند شوم اما گاهی اوقات این بازی کار را سخت می‌کند.

Trustedreviews 6/10

تا به اینجا، بازی Anthem بسیار عجیب، یک ماجراجویی ناقص همراه با معدود ویژگی‌های خوبی است که البته قربانی طراحی آزاردهنده و مبهم بازی شده‌اند. تمام آن‌چیز‌هایی که بازی‌بازان به خاطر آن‌ها، به استودیوی بایوور علاقه‌مند هستند در اینجا وجود دارد اما به نحوی از هم گسسته و پراکنده‌‌اند که به هیچ عنوان قابل تشخیص نیستند.

PC Gamer ۵٫۵/۱۰
داستان از هم گسسته‌ی Anthem، سیستم غارت خسته کننده، ماموریت‌های تکراری و پایان‌های سطحی بازی همگی ناامید کننده‌اند. حداقل بازی از نظر بصری زیباست.

GamesRadar+ 5/10

Anthem شدیدا ناقص و یک پروژه‌ی نیمه تمام به نظر می‌رسد. البته ویژگی‌های نسبتا خوبی نیز در بازی وجود دارند اما کافی نیستند و بازی همچنان خالی (کم محتوا) و خسته کننده به نظر می‌رسد.

Game Revolution ۵/۱۰

گمان می‌کنم نهایت کاری که سازندگان برای اصلاح بازی انجام دهند، انتشار به‌روزرسان برای برطرف ساختن باگ‌ها یا گلیچ‌های بازی و انتشار محتویات اضافه برای آن است. اما اگر قرار باشد این بازی به یک تجربه‌ی مناسب تبدیل شود، بسیاری از بخش‌های آن به تغییرات اساسی نیاز خواهند داشت.

Guardian 4/10

Anthem حتی در نقاط قوت خود عملکرد خوبی ندارد. مبارزات آن اگرچه به خوبی طراحی شده اما می‌توان آن را مشابه Gears of War منتها با جت‌پک‌ها تصور کرد. از نظر داستانی نیز بازی Anthem نه کاملا جذاب است و نه آزاردهنده. متاسفانه این Anthem بسیار خسته کننده و محافظه کار است که البته همه‌ی ما نسبت به این موضوع از قبل آگاهیم.

نقدهایی که  نمراتی به بازی اختصاص نداده ‌اند:

EuroGamer

در پس همه‌ی مشکلاتی که بازی به آن دچار است، هنوز هم ویژگی‌های امیدوار کننده‌ای در بازی Anthem وجود دارد. به مانند قهرمان بازی و جت‌پک‌های پر زرق و برق آن‌ها یا مبارزات تحسین برانگیز و خیره‌کننده‌ی بازی. به مانند همیشه این بازی طراحی شده تا بتواند وقت آزاد شما را به خود اختصاص دهد اما از آن‌جایی که الکترونیک آرتس و بایوور هنگام پرداختن به خواسته‌ی هواداران، برای ساخت و عرضه‌ی بازی شتاب داشتند، مشخص است که برروی ویژگی‌های جذاب و شایسته‌ی بازی Anthem بیشتر از چند هفته وقت گذاشته نشده و این سوال مطرح می‌شود که آیا بایوور زمان کافی برای اصلاح یک بازی جذاب، البته عمیقا ناقص و دارای مشکلات متعدد را دارد یا خیر.

VG247 

Anthem دقیقا مثال خوبی است از اینکه صنعت بازی‌های ویدئویی به کجا پیش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رود و من اصلا طرفدار آن نیستم. ما پیش‌ِ روی خود بازی را در اختیار داریم که مشخصاً توسط افراد با استعدادی ساخته شده است. اما به نظر می‌رسد بازی در یک اتاق هیئت مدیره مملو از افراد رنگین پوست با لباس ۲ هزار دلاری طراحی شده است.

 

 
 
  • مدیر سایت
  • دوشنبه, 06 اسفند 97


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی