HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

فصل چهارم بازی Call of Duty: Modern Warfare به زودی آغاز می‌شود

فصل چهارم بخش چند نفره و Warzone بازی Call of Duty: Modern Warfare حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز (پنجشنبه ۲۲ خرداد) آغاز می‌شود.

با اعلام اینفینیتی وارد (Infinity Ward) فصل چهارم بازی Call of Duty: Modern Warfare به زودی آغاز خواهد شد. در بخش چند نفره‌ی بازی شاهد سلاح‌ها و نقشه‌های جدید خواهیم بود. در بخش Warzone هم ممکن است تغییراتی در نقشه شکل بگیرد.

اینفینیتی وارد لیست کامل تغییرات فصل چهارم را اعلام نکرده است؛ اما این را میدانیم که کاپیتان پرایس (Captain Price) به عنوان شخصیت جدید بخش چند نفره در دسترس خواهد بود. بتل‌پس هم برای فصل چهارم به‌روزرسانی خواهد شد تا آیتم‌های پولی و چند مورد رایگان قابل دریافت باشند.

در این میان اخبار و شایعاتی درباره‌ی نسخه‌ی بعدی سری Call of Duty به گوش می‌رسد. به نظر این بازی توسط تری‌آرک (Treyarch) و با حمایت اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) و ریون سافتور (Raven Software) ساخته شده باشد. گفته می‌شود بازی جدید مربوط به سری Black Ops است. این احتمال هم وجود دارد که با توجه به رابطه‌ی خوب اکتیویژن (Activision) و سونی، در مراسم رونمایی پلی‌استیشن ۵ امشب، شاهد معرفی این بازی باشیم.

  • مدیر سایت
  • پنجشنبه, 22 خرداد 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی