HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

فردی در حال کار برروی نخستین شبیه‌ساز پلی‌استیشن ۴ برای رایانه‌های شخصی است

در سال ۲۰۱۸، شبیه‌سازی بازی‌های کنسول‌ها برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی سال بسیار هیجان‌انگیزی را پشت سر گذاشت؛ به‌طوری که شاهد توسعه و بهبود عملکرد بسیاری از بازی‌های کنسول‌های قدیمی و جدید بودیم. اگرچه هنوز هیچ‌گونه شبیه‌سازی برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر نشده است اما به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نزدیک شاهد تغییر این موضوع باشیم.

Orbital نام یک شبیه‌ساز کنسول پلی‌استیشن ۴ است که در دست توسعه قرار دارد. این شبیه‌ساز در مراحل آغازین توسعه به سر می‌برد و در حال حاضر توانایی اجرای هیچ یک از بازی‌های پلی‌استیشن ۴ را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی را ندارد. اما بنابر اطلاعات موجود، این شبیه‌ساز به خوبی مراحل اولیه آزمایش خود را پشت سر گذاشته و تمام اهداف مد نظر را برآورده کرده است. با این حال باید در نظر داشت که Orbital به زمان بسیار زیادی برای تکمیل شدن نیاز دارد و در حال حاضر بیشتر شبیه به یک ایده و طرح کلی است.

زمانی که صحبت از شبیه‌سازهای پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌شود، نظرات بسیار متناقضی وجود دارد. برخی از افراد از این شبیه‌سازها برای کلاه‌برداری و منافع شخصی خود استفاده می‌کنند و برخی دیگر تنها تجربه‌ی بازی‌های مختلف را هدف خود قرار داده‌اند. چیزی که باعث جذابیت شبیه‌سازها می‌شود این است که نشان می‌دهند چگونه می‌توان محدودیت‌های رزولوشن و نرخ فریم را برداشت و بازی‌ها را با عملکرد بسیار بهتری به اجرا درآورد.

همان‌طور که اشاره شد، شبیه‌ساز Orbital در مراحل اولیه توسعه به سر می‌برد و مطمئنا چندین سال طول می‌کشد تا توانایی اجرای بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی داشته باشد. اگرچه بخش اعظم معماری پلی‌استیشن ۴ به صورت مدرن طراحی شده است اما بخش‌های شخصی‌سازی بسیاری وجود دارد که مانع ایجاد یک شبیه‌ساز کارآمد می‌شوند.

 
  • MERCADO
  • جمعه, 07 دی 97


بیشتر بخوانید :

منبع گیم فا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی