HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای مستقیم بر Black Ops 1 خواهد بود

شرکت اکتیویژن (Activision) فرداشب در یکی از رویدادهای Call of Duty: Warzone از عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War رونمایی خواهد کرد اما قبل از معرفی رسمی توضیحاتی از بخش داستانی فاش شد. بر اساس بیانیه‌ی منبع خبری CharlieIntel، جزئیاتی که قرار است بخوانید در فایل‌های به‌روزرسانی روز ۲۴ آگست Call of Duty: Modern Warfare قرار گرفته است. اخیراََ به‌روزرسانی‌های سری Call of Duty باعث و بانی فاش شدن زودهنگام اطلاعات به حساب می‌آید و حتی حالت بتل رویال نسخه‌ی قبلی، Warzone، نیز از این طریق فاش شد.

در قسمت توضیحات رسمی آمده که Call of Duty: Black Ops – Cold War یک “دنباله‌ی مستقیم” بر “عنوان محبوب در میان طرفداران یعنی Call of Duty: Black Ops” خواهد بود. بازی در اوایل دهه‌ی ۱۹۸۰ روایت می‌شود. در ادامه‌‌ی توضیحات آمده است:

بازی‌بازان با شخصیت‌ها و مکان‌های تاریخی واقعی و با حقیقت‌های تلخی سیاسی رو به رو خواهند شد و در سرتاسر جهان از شرق برلین و ترکیه گرفته تا مراکز KGB شوروی و موارد بیشتر خواهند جنگید. در داستان شاهد بازشگت شخصیت‌های محبوب یعنی میسن، وودز و هادسون هستیم که به دنبال یک جاسوس با نام پرسئوس (Perseus) هستند. هدف اصلی پرسئوس بی‌ثبات کردن تعادل قدرت در جهان است و قصد دارد تاریخ را به نفع یکی از طرفین جنگ تغییر دهد.

بخش چندنفره و زامبی‌ها نیز شامل “سلاح‌های مربوط به دوره‌ی جنگ سرد” می‌شود. هنوز مشخص نیست که این‌بار زامبی‌ها شکل و شمایلی کلاسیک و کارتونی خواهند داشت و یا این که تیم سازند به دنبال واقع‌گرایی است. در روز‌های آینده اطلاعات بیشتری در این باره منتشر خواهد شد.

چندی پیش نیز آقای جف کیلی (Geoff Keighley) حضور بازی Call of Duty Black Ops: Cold War در افتتاحیه‌ی رویداد گیمزکام را تایید کرد. مراسم Opening Night Live برای روز پنجشنبه ۶ شهریور (۲۷ آگست) ساعت ۲۲:۳۰ برنامه ریزی شده است.

بازی Call of Duty Black Ops: Cold War در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

  • مدیر سایت
  • چهارشنبه, 05 شهریور 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی