HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

طراحان بازی The Callisto Protocol از مقایسه‌ی آن با سری Dead Space سخن گفتند

طرفداران سری Dead Space چند سالی است که از کنار نام این سری می‌گذرند و تنها خاطراتی از آن را در ذهنشان دارند، اما اخیراً خبر خوبی به گوش رسیده است که گویا قرار است یک عنوان جدید جای خالی این بازی را پر کند. بازی جدید استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) به نام The Callisto Protocol در مراسم The Game Awards 2020 معرفی شد. این عنوان توسط گلن شوفیلد (Glen Schofield)، خالق سری Dead Space  و تیمی که روی آن کار می‌کند متشکل از توسعه دهندگان پیشین Dead Space است.

توجه به این موضوع که این عنوان جدید تمی علمی تخیلی و وحشت بقا دارد برای بسیاری یادآور سری Dead Space شده است. استیو پاپوتسیس (Steve Papoutsis)، مدیر ارشد تیم توسعه در استودیوی استرایکینگ دیستنس، اخیراً در مصاحبه ای با VG247 به مقایسه این‌ها پرداخت. او در این مورد توضیح داد:

این شباهت تعجب آور نیست. با توجه به اینکه بسیاری از افرادی که در حال کار بر روی این پروژه هستند، در سری Dead Space نیز کار کرده‌اند. جالب است که مردم آن‌ها را کنار هم قرار می‌دهند. ما علاقه‌ی زیادی به این بازی که در حال کار کردن آن هستیم ، داریم و شنیدن خاطرات مردم در مورد آن بازی‌هایی که بسیاری از ما با آن‌ها خاطرات خوبی داریم بسیار زیبا است.

پاپوتسیس در پاسخ به این سوال  که چه چیزی هسته‌ی اصلی ایده‌ی بازی را در ابتدای توسعه تشکیل می‌دهد، گفت:

اینجا فقط علاقه به بازی‌های ترسناک از طرف من، گلن و برخی از تیم فوق العاده‌ای که ما جمع کرده ایم وجود دارد. ما امیدوار بودیم که کاری را انجام دهیم که مبتنی بر داستان منحصر به فرد باشد و فرصت‌های زیادی را برای ترس فراهم کند. ما ایده‌های جالبی درمورد موضوع و مکان قرار گرفتن بازی The Callisto Protocol داشتیم. داستان بازی در یک زندان در یکی از قمرهای سیاره‌ی مشتری، به نام  کالیستو جریان دارد.

بازی The Callisto Protocol در سال ۲۰۲۲ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و اکس‌باکس سری اکس/اس عرضه خواهد شد.

  • مدیر سایت
  • دوشنبه, 24 آذر 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی