HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

شرکت مایکروسافت همچنان به دنبال جذب استودیوهای جدید است

شرکت مایکروسافت طی چند سال گذشته چیزهای بسیاری را برای اولین بار در سهام خود جای داده است و بین راه اندازی تیم‌های جدیدی مانند (انشتیو)The Initiative، خرید استودیوهای بزرگی مانند آبسایدن (Obsidian Entertainment) و نینجا تئوری (Ninja Theory) و ایجاد موارد نسبتاً کوچکتر مانند Undead Labs و Compulsion بسیار فعال بوده است. در قسمت بازی‌ها، آن‌ها مطمئناً تیم اول جناح خود را به طور قابل توجهی تقویت کرده‌اند و اگر اظهارات اخیر مایکروسافت در حال انجام است به واقعیت بپیوندد، آن‌ها به زودی برنامه‌های غافلگیرکننده‌ای خواهند داشت.

در واقع ، اخیراً ، در گزارش مالی سالانه‌ی خود (از طریق کلوبریل در توییتر) ، مایکروسافت پیشنهاد کرده است که آن‌ها همچنان به سرمایه گذاری در استودیوهای جدید ادامه دهند. آن‌ها ابراز داشتند:

ما همچنان در استودیوهای جدید بازی و محتوا سرمایه گذاری می کنیم تا نقشه راه در خلق سری‌های جدی خود را گسترش دهیم و از سازندگان جدید محتوا استفاده کنیم.

مایکروسافت به‌طور بالقوه می تواند دیدگاه‌های خود را برای کسب فرصت‌های آینده تنظیم کند ، اگرچه این خبر در حال حاضر بیشتر یک احتمال  است. احتمالاً نقاط متفاوتی برای اتصال وجود دارد. به عنوان مثال، گزارش ها در اواخر سال گذشته حاکی از آن بود که آنها علاقه‌مند به خرید یک استودیوی لهستانی بودند  و تیم بلوبر (Bloober)  که اواخر با آن‌ها همکاری می‌کردند می تواند در میان کاندیداهای این ماجرا باشد.

فیل اسپنسر (Phil Spencer) ، رئیس بخش بازی‌های رایانه‌ای شرکت مایکروسافت همچنین در گذشته در مورد دستیابی به یک استودیوی آسیایی برای تقویت استودیو‌های مایکروسافت برای Xbox Game Studios و جلب حمایت بهتر از بازارهای آسیا صحبت کرده است. در همین حال ، گزارش‌های اخیر مایکروسافت را در میان یکی از پیشگامان برای دستیابی به بازی‌های بخش بازی‌سازی برادران وارنر مورد هدف قرار داده است، اما اظهارات اخیر WarnerMedia نشان می‌دهد که ممکن است این اتفاق نیفتد.

  • مدیر سایت
  • پنجشنبه, 23 مرداد 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی