HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

جزئیات بروزرسانی‌های آتی The Division 2

یوبی‌سافت (Ubisoft) طی گزارشی اعلام کرد بروزرسانی‌های The Division 2 فقط مربوط به بهبود مشکلات بازی نیست و درطراحی بازی هم تغییراتی ایجاد می‌شود.

اولین بروزرسانی این عنوان که هفته‌ی آینده انتشار می‌یابد مشکلات موجود در بخش‌های انیمیشن و Crafting Bench را برطرف می‌کند. البته باید اضافه کنیم سایر مشکلات بازی هم به‌زودی و پس از اتمام بررسی‌ها برطرف می‌شوند هر چند باید بگوییم مطمئنا زمان زیادی برای بررسی و برطرف کردن موارد فوق لازم است.

یوبی‌سافت نگاه ویژه‌ای به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی The Division 2 دارد. طبق گزارش ارائه شده استودیوی مذکور درحال بررسی مشکلات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی است و تیم سازنده هم‌، اکنون در حال جمع‌آوری مشکلاتی هستند که بازی‌بازان آن‌ها را تجربه کرده‌اند و در پی این مسئله یوبی‌سافت از بازی‌بازان درخواست کرد در صورت پیدا کردن مشکلات جدید آن را سریعا اطلاع دهند تا همانطور که در بالا هم گفتیم این مشکلات را برطرف نمایند. در پایان این گزارش هم اعلام شد به‌زودی بروزرسانی درایور انویدیا (Nvidia) منتشر می‌گردد که عملکرد DX12 را بهبود می‌بخشد.

بسیاری از هواداران این بازی نگران مشکلات موجود در The Division 2 هستند. اما فعلا باید نوید آن را بدهیم که سازندگان در حال بررسی این مشکلات‌اند و احتمالا تمامی این موارد را برطرف می‌نمایند.

  • مدیر سایت
  • سه شنبه, 27 فروردین 98


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی