HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

ثبت بیش از ۲۰ میلیون حساب کاربری منحصر به فرد پس از رایگان شدن CS:GO

در ماه دسامبر ۲۰۱۸ بود که بازی Counter-Strike Global Offensive به‌روزرسانی بزرگی با نام Danger Zone دریافت کرد. این به‌روزرسانی تغییرات بسیاری را به همراه داشت که از جمله آن‌ها می‌توان به اضافه شدن حالت بتل رویال اشاره کرد. همچنین برای اولین بار شاهد رایگان شدن این بازی بودیم. حال به نظر می‌رسد که این عوامل سبب شده تا CS:GO به دستاورد بزرگی دست یابد.

با رایگان شدن Counter-Strike Global Offensive در ماه گذشته، بسیاری از بازی‌بازان به جمع جامعه بازی‌بازان این عنوان که یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک تیراندازی اول شخص است، پیوستند. بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی حساب کاربری توییتر Nors3، در ماه دسامبر ۲۰۱۸ بیش از ۲۰ میلیون حساب کاربری منحصر به فرد برای بازی CS:GO به ثبت رسیده است که دستاورد بسیار بزرگی برای ولو (Valve) به حساب می‌آید.

با توجه به عملکرد نه چندان مناسب CS:GO در اوایل سال ۲۰۱۸، این حرکتی رو به جلو برای بازی به حساب می‌آید. همان‌طور که می‌دانید، در سال ۲۰۱۸ تعداد کاربران CS:GO کاهش چشمگیری داشت و دیگر بازی‌های رقابتی نظیر Fortnite ،PUBG و Overwatch گوی سبقت را از CS:GO ربودند. با این حال، بدون شک CS:GO یکی از برجسته‌ترین بازی‌های رقابتی eSports است.

از زمان رایگان شدن CS:GO، به طور میانگین تعداد بازی‌بازان این عنوان به عدد ۷۵۰ هزار نفر رسیده است. گرچه این بزرگترین عدد ثبت شده برای Counter-Strike نیست ولی پیشرفت چشمگیر بازی در مقایسه با سال ۲۰۱۸ را نشان می‌دهد. این نشان می‌دهد که با یک تغییر مثبت در یک بازی می‌توان مخاطبان بسیاری را جذب کرد و بودن شک آن تغییر مثبت بخش بتل رویال است. در هر صورت باید این حقیقت که در حال حاضر بتل رویال یکی از اصلی‌ترین راه‌های جذب مخاطب است را پذیرفت.

پس از رایگان شدن CS:GO شاهد هجوم هکرها و متقلبان بودیم ولی با این حال به نظر می‌رسد که ولو با تمام تلاش در حال کار برروی این موضوع است به طوری که بنابر گفته‌ی پایگاه داده‌های استیم، در ماه دسامبر ۲۰۱۸ بیش از ۵۰۰ هزار حساب کاربری مسدود شده‌اند.

  • مدیر سایت
  • شنبه, 15 دی 97
  • 5


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 5 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی