HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

تعداد بازی‌بازان Apex Legends به ۲٫۵ میلیون نفر رسید

به نظر می‌رسد که ریسک انتشار غیرمنتظره و بدون تبلیغات Apex Legends موفقیت‌آمیز بوده است؛ به‌طوری که می‌دانیم این بازی با بازخورد خوب بازی‌بازانرو به رو شده و در کمتر از ۸ ساعت پس از انتشار، بیش از یک میلیون نفر به تجربه‌‌ی آن پرداخته‌اند. با این حال، پس از گذشت نزدیک به ۳۶ ساعت از انتشار Apex Legends، این عدد به طرز قابل توجهی افزایش یافته است.

بنابر گفته‌ی دنیل احمد (Daniel Ahmed)، تحلیلگر Niko Partners، در جریان گزارش مالی الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، این شرکت آمار جدیدی از عملکرد Apex Legends منتشر کرده است که با توجه به آن، ۲٫۵ میلیون نفر به تجربه‌ی این بازی پرداخته‌اند و تعداد بازی‌بازان هم‌‎زمان این عنوان عدد ۶۰۰ هزار نفر را به ثبت رسانده است. با توجه به این آمار، می‌توان گفت که بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است و توانسته با انتشار غیرمنتظره خود توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کند.

با توجه به اینکه تمرکز الکترونیک آرتس برای سال مالی پیش رو برروی دو بازی Apex Legends و Anthem خواهد بود، می‌توان گفت که آن‌ها نیمی از مسیر را با موفقیت طی کرده‌اند. حال باید منتظر واکنش منقدان و بازی‌بازان به Anthem ماند.

بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان از طریق کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

  • مدیر سایت
  • چهارشنبه, 17 بهمن 97


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی