HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

تصاویر جدیدی از بازی Resident Evil 3 Remake منتشر شد

کم‌تر از دو ماه دیگر تا انتشار بازی مورد انتظار Resident Evil 3 Remake باقی مانده و بسیاری از علاقه‌مندان این فرنچایز منتظر عرضه‌ی این عنوان هستند. به‌تازگی تصاویر جدیدی از این بازی منتشر گردیده است که در آن شخصیت‌های جیل، نمسیس و محیط‌های بازی نمایش داده شده‌اند.

همان‌طور که اطلاع دارید، وقایع بازی Resident Evil 3 Remake در شهر راکون سیتی دنبال می‌شود و بازی‌بازان نقش جیل ولنتاین (Jill Valentine) را برعهده دارند. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت کپکام (Capcom)، این بازی شامل پایان‌های چندگانه و دارای حالت Mercenaries نخواهد بود. شخصیت کارلوس اولیویرا (Carlos Oliveira) در بخش‌هایی از این عنوان قابل بازی است. در Resident Evil 3 Remake محیط‌های مختلفی اعم از، خیابان‌ها، فروشگاه‌ها، ادارات و بیمارستان‌ها وجود دارد. علاوه بر این موارد، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی از قفل Denuvo استفاده می‌کند.

در ادامه می‌توانید تصاویر جدید بازی Resident Evil 3 Remake را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

بازی Resident Evil 3 Remake در تاریخ جمعه ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم پیش‌نمایش این بازی را از طریق نشانی قرار گرفته مطالعه بفرمایید.

  • مدیر سایت
  • یکشنبه, 04 اسفند 98


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی