HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

تصاویر تایید نشده‌ای از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Bloodborne منتشر شدند

در طول دو هفته‌ی اخیر، شایعات مختلفی در مورد انتشار بازی Bloodborne برای رایانه‌های شخصی منتشر شده‌اند. با این وجود، تاکنون شرکت سونی به این شایعات منتشر شده واکنشی نشان نداده است. در همین حال، به‌تازگی تصاویر تایید نشده‌ای از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی منتشر شده‌اند.

ساعاتی پیش در انجمن Resetera پستی منتشر شد که در آن تصاویری از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Bloodborne به اشتراک گذاشته بود. این پست خیلی زود پاک شد، اما تصاویر در فضای اینترنت پخش شدند. طبق تصاویر فاش شده، این بازی در رایانه‌های شخصی از رابط Vulkan استفاده می‌کند. در ادامه می‌توانید این تصاویر فاش شده را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

با توجه به عدم تایید رسمی، نمی‌توان به طور قطع صحت این تصاویر را تایید کرد؛ چرا که احتمال جعلی بودن آن‌ها نیز وجود دارد. با این حال طبق شایعه‌ای که به‌تازگی منتشر شده، استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) در حال کار  برروی توسعه‌ی ریمستر این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی است. براساس برخی گمانه‌زنی‌ها، سونی قصد دارد در رویداد ویژه‌ی پلی‌استیشن ۵، نسخه‎‌ی ریمستر این بازی را برای رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی خواهد کرد. این رویداد ویژه در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز ۲۳ خرداد برگزار خواهد شد و در آن قرار است از برخی بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی شود.

  • مدیر سایت
  • پنجشنبه, 22 خرداد 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی