HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

تاریخ انتشار بازی XIII Remake مشخص شد

فروشگاه آمازون اسپانیا به‌تازگی در وب‌سایت خود، نسخه‌ی فیزیکی بازسازی عنوان XIII را لیست و تاریخ انتشار آن را نیز اعلام کرده است. این بازی قرار است در تاریخ ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. براساس اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی Limited Edition عنوان XIII Remake شامل بازی اصلی، یک جعبه‌ی فلزی، سه کارت هنری و بسته‌ی پوسته‌ی ویژه‌ی Golden XIII Weapons است.

بازی XIII عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص است که ابتدا در سال ۲۰۰۳ میلادی منتشر شد. استودیوی پلی‌مجیک (PlayMagic) وظیفه‌ی توسعه و شرکت مایکرویدس (Microids) وظیفه‌ی انتشار بازسازی این بازی را بر عهده دارند. همانند نسخه‌ی اصلی، در بازسازی این عنوان نیز شما نقش شخصیت ناشناسی به نام XIII را برعهده می‌گیرید. وقایع بازی در ایالات متحده جریان دارد و این کشور پس از ترور رییس جمهور Sheridan در شوک فرو رفته است. شما ابتدا خود را درحالی‌که زخمی شده‌اید، در یکی از سواحل شرقی پیدا می‌کنید. تنها سرنخ مربوط به هویت شما عدد رومی XIII بوده و در قسمتی از بدن و یک کلید سپرده بانکی خالکوبی شده است. با وجود آن که این شخصیت حافظه خود را از دست داده، شما به تدریج متوجه می‌شوید شخصیت بازی یک جنگجوی حرفه‌ای و آموزش دیده بوده است. با جستجو در گذشته متوجه خواهید شد که در ترور رییس جمهور ایالات متحده نقش داشته‌اید.

این بازی با الهام از کتاب‌های مصور ناشناس، طراحی بصری کاملاً جالب و جدیدی را به صورت سل شید (Cel Shade) ارائه می‌دهد. قرار است در جریان قسمت بعدی از رویداد Summer of Gaming که در ساعت ۱:۴۵ دقیقه بامداد فردا برگزار خواهد شد، تریلر جدیدی از این بازی به نمایش گذاشته شود. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از بازی XIII را مشاهده بفرمایید.

  • مدیر سایت
  • پنجشنبه, 22 خرداد 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی