HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

به‌روزرسان جدید World of Warcraft سرنوشت یکی از شخصیت‌ها را فاش می‌کند

روز گذشته سرورهای آزمایشی بازی World of Warcraft به نسخه‌ی ۹٫۰٫۱ به‌روزرسانی شدند تا کاربران بتوانند محتوای پیش از انتشار بسته‌ی الحاقی Shadowlands را برای اولین بار تجربه کنند. با این حال، این نسخه از بازی داستان را دقیقا از همان جایی دنبال می‌کند که سینماتیک معرفی این بسته‌ی گسترش دهنده به پایان رسیده بود و این یعنی داستان یکی از شخصیت‌های بازی برای کاربران فاش شده است.

 

این مطلب حاوی داستان مربوط به یکی از شخصیت‌های سری World of Warcraft و سرنوشت این شخصیت در به‌روزرسان جدید خواهد بود. اگر قصد دارید بازی را شخصا تجربه کرده و نمی‌خواهید داستان بازی برای شما اسپویل شود، از خواندن ادامه‌ی مطلب خودداری کنید. 

ناتانوس بلایت‌کالر (Nathanos Blightcaller) تنها انسانی است که توسط High Elfها تعلیم دیده بود و ارتباط بسیار نزدیکی با سیلوانا ویندرانر (Sylvanas Windrunner) داشت. در نسخه‌های اولیه‌ی سری World of Warcraft، ناتانوس لقب Champion of the Banshee Queen را به خود اختصاص داد و در بسته‌های الحاقی Legion و Battle for Azeroth با تبدیل شدن به یکی از مهره‌های کلیدی و شخص دست راست سیلوانا، نقشی بسیار پررنگ‌تر را در داستان ایفا کرد. پس از پایان وقایع نمایش داده شده در سینماتیک زمان معرفی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Shadowlands، به ناتانوس دستور داده شد تا مخفی شود ولی به نظر می‌رسد هر دو گروه بالاخره مکان اختفای او را پیدا کرده‌اند.

در محتوای جدید عرضه شده برای بازی World of Warcraft، ناتانوس به یکی از World Bossهای بازی تبدیل شده است که در خانه‌ی قدیمی خود در Marris Stead حضور خواهد داشت. در طول این مبارزه، اگر خط سلامتی او را به میزان مشخصی کاهش دهید، یک سینماتیک برای شما نمایش داده خواهد شد و پس از آن، جسم بی‌جان ناتانوس در محیط قابل مشاهده خواهد بود. اگرچه در ابتدا مشخص نبود که او چگونه کشته شده است ولی مطالب درج شده در ماموریت‌های بازی نشان می‌دهد که Tyrande Whisperwind کسی است که ضربه‌ی نهایی را به ناتانوس وارد کرده است.

با توجه به نقش کلیدی ناتانوس در اقدامات خرابکارانه‌ی اخیر و همچنین توهین‌های او به بازی‌بازان، به احتمال بسیار زیاد کاربران هر دو فرقه‌ی Horde و Alliance از مرگ او خوشحال خواهند شد. با این حال، در دنیای World of Warcraft مرگ لزوما به معنای پایان کار نخواهد بود.

بازی World of Warcraft در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

  • مدیر سایت
  • پنجشنبه, 23 مرداد 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی