HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

بازی Resident Evil Village شخصیت‌های فرعی زیادی دارد

با توجه به اطلاعات و نمایش‌های ارائه شده از بازی Resident Evil Village به عنوان یک دنباله‌ی مستقیم بر وقایع داستانی عنوان Resident Evil 7، نسخه‌ی جدید دارای یک فضای بازتر و شخصیت‌های بیشتری برای روایت یک داستان ترسناک و فضایی تاریک و سرد خواهد بود. طبق شایعه‌ها و گزارش‌هایی که تاکنون از بازی Resident Evil Village منتشر شده است، می‌توان دریافت که شرکت کپکام (Capcom) به خوبی از تجربیات خود استفاده می‌کند و قصد دارد ویژگی‌های منحصر به فرد و با کیفیتی را برای اولین بار وارد عنوان جدید و در حال توسعه‌ی خود نماید.

کاملا مشخص و مشهود است که این شرکت محبوب قصد دارد تا بازی Resident Evil Village را کاملا به یکی از بزرگترین و بهترین عناوین این سری تبدیل نماید و برای این کار تا حدودی به محیطی که داستان بازی در آن جریان دارد و شخصیت‌های مختلف و ناشناخته‌ای که در آن به بازی‌بازان معرفی می‌شوند، تکیه کرده است.

به تازگی اخبار و اطلاعات مختلفی در مورد نسخه‌ی هشتم سری Resident Evil در شبکه‌های مجازی منتشر شد که مربوط به شخصیت‌های داستانی می‌شود. طبق این گزارش، عنوان Resident Evil Village شخصیت‌های جانبی زیادی خواهد داشت که هرکدام نقش خود را در داستان اصلی به خوبی ایفا خواهند کرد و باعث پیچیدگی و عمق بیشتر روایت آن خواهند شد. با توجه به محیط جدید این بازی می‌توان انتظار حضور شخصیت‌های فرعی منحصر به فردی را داشت که هرکدام بتوانند نقشی کلیدی در بازی ایفا نمایند. طبق این گزارش، نقش این افراد بسیار پررنگ‌تر و برجسته‌تر از حضور شخصیت‌های فرعی در نسخه‌های قبلی این سری خواهد بود.

معمولاً ما در عناوین سری Resident Evil انسان‌های زیادی را نمی‌توانیم مشاهده کنیم؛ چه افرادی که در داستان بازی حضور مستقیم دارند و چه به صورت NPC، همگی از تعدادی محدود و نقشی کمرنگ برخوردار بوده‌اند. شما همواره در عناوین این سری توسط گروه بزرگی از انواع زامبی و دشمن احاظه شده‌اید و معمولا تعداد افرادی که همراه شما هستند یا با آن‌ها برخورد دارید به سختی به ده نفر خواهند ‌رسید. با توجه به اطلاعاتی که در مورد عنوان Resident Evil Village منتشر شده‌اند، احتمالا شرکت کپکام قصد دارد تا از اهالی این روستای مخوف برای ایجاد یک تجربه‌ی کاملا جدید و پیچیده استفاده نماید. حتی ممکن است افرادی که در این روستا زندگی می‌کنند و اتفاقاتی که هرکدام برای شما پیش می‌آورند به نوعی به سبک داستان‌سرایی و شخصیت‌پردازی جدید و منحصر به فرد کپکام برای بازی Resident Evil Village مرتبط باشد.

در حالی که باید توجه داشت این اطلاعات همگی گزارش و در حد شایعه هستند و هنوز شرکت کپکام هیچ یک از آن‌ها را تایید نکرده است؛ با این حال نمایش این بازی در رویداد مربوط به پلی‌استیشن ۵ شخصیت‌های مختلف و جالبی را به ما نشان داد و این افراد به خوبی بیانگر این موضوع بودند که روستائیان نقش بسیار پررنگی در داستان و حوادث این بازی خواهند داشت. با توجه به این موضوع شاید در اتفاقی جالب ما شاهد نوع خاصی از ماموریت‌های جانبی و فرعی نیز درون بازی باشیم؛ چیزی که در عنوان Resident Evil 7 آن را مشاهده نکردیم.

عنوان Resident Evil Village در سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۵ و اکس‌باکس سری اکس عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که شرکت کپکام قصد دارد این بازی را برروی کنسول‌های نسل هشتمی عرضه کند یا نه ولی با توجه به نمایش این اثر بعید خواهد بود کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به خوبی از عهده‌ی اجرای آن بر نیایند.

  • مدیر سایت
  • پنجشنبه, 19 تیر 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی