HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

بازی Amnesia: Rebirth برای عرضه در پاییز سال ۲۰۲۰ معرفی شد

امروز شرکت فریکشنال گیمز (Frictional Games) نسخه‌ی بعدی سری ترسناک و رعب‌آور Amnesia را با نام Rebirth معرفی کرد. بازی Amnesia: Rebirth قرار است در جهان نسخه‌ی اول این سری جریان داشته باشد و سفر تاریکی به عمق نابودی و ویرانی خواهد داشت.

 

در Amnesia: Rebirth در نقش تاسی تریانون (Tasi Trianon) قرار خواهید گرفت که در صحرایی در الجزایر به‌هوش آمده است. روز‌های زیادی گذشته است و بازیکنان باید تاسی را در سفر پر از درد و مشکلات روانی‌اش همراهی کنند. این بازی همانند نسخه‌های گذشته، حاوی ترس‌های روانی شدیدی خواهد بود و دشمنان عجیب و غریب خاص این سری نیز در کمین شما خواهند بود. اما باید در نظر داشته باشید که منابع بسیار محدود هستند و باید به هوشمندانه‌ترین شکل ممکن از چنگ دشمنان بگریزید.

همچنین مناطق گوناگونی برای جست و جو وجود خواهند داشت که هر کدام راز تاریخی بسیار مهمی را در خود جای داده‌اند. پازل‌ها و معما‌ها نیز به این نسخه بازگشته‌اند و باید برای عبور از برخی مناطق بازی، به حل کردن از پازل‌ها بپردازید.

بازی Amnesia: Rebirth قرار است در پاییز سال ۲۰۲۰ عرضه شود و به مناسبت این معرفی، شرکت فریکشنال گیمز تریلری را از این بازی منتشر کرده است که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

  • مدیر سایت
  • جمعه, 16 اسفند 98


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی