HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

بازگشت قهرمان | نقدها و نمرات بازی Ultracore

تنها یک روز از انتشار بازی Ultracore برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ویتا می‌گذرد. ظاهرا این بازی نتوانست مطابق انتظار عمل کند و انتقادات زیادی به آن شد. به همین منظور، نقدها و نمرات بازی به تازگی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

 

ما خاطرات زیادی با عناوین دوبعدی داریم و هنوز هم عده‌ی زیادی از بازی‌بازان به تجربه‌‌ی آن‌ها می‌پردازند. پیش‌بینی می‌شد که Ultracore نیز یکی از همین بازی‌ها باشد. در این بازی باید کنترل سربازی قدرتمند را به عهده گرفته و مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید تا تبدیل به قهرمان شوید. سلاح‌هایی نیز در دسترس شما قرار می‌گیرد تا از آن‌ها در مقابل دشمنان و موانع استفاده کنید. گفتنی است که نسخه‌ی اصلی این بازی ابتدا در سال ۱۹۹۰ میلادی عرضه شده بود و پس از سال‌ها تصمیم گرفته شد که نسخه‌ی بازسازی با کیفیت و مراحل بیشتر به دست بازی‌بازان برسد.

Ultracore با سبک اکشن و پلتفرمر به صورت همزمان توسط استودیوی استریکتلی لیمیتد گیمز (Strictly Limited Games) ساخته و منتشر شده است. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. همان‌طور که در بالا گفته شد، برترین منتقدان بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را در خصوص این بازی در دسترس قرار داده‌اند که برای بررسی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

noisy pixel 7.5/10

با انتشار موجی از عناوین سبک پلتفرمر در این روزها، شاهد عرضه‌ی بازی Ultracore نیز هستیم. به نظر می‌رسد که این بازی یک اثر سرگرم کننده باشد که تجربه‌ی آن برای یک بار بتواند بازی‌بازان زیادی را راضی کند. البته برخی مشکلات بازی نظیر نحوه‌ی تیراندازی بسیار آزاردهنده است.

PlayStation Country 7/10

پس از گذشت چندین سال از انتشار نسخه‌ی اصلی Ultracore، حال به نظر می‌رسد که سازندگان نسخه‌ی نسبتا خوب و جذابی را در اختیار بازی‌بازان قرار داده‌اند. حال و هوای آن بازی هنوز هم حفظ شده است و علاوه‌بر آن، شاهد موسیقی و گیم‌پلی بهتر هستیم. بعضی از مشکلات و باگ‌های بازی، کمی مخاطب را اذیت می‌کند. با این حال اگر با عناوین پلتفرمر بزرگ شده‌اید، Ultracore را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ZTGD 0/10

ظاهرا حرفمان را باید با این نکته آغاز کنیم که به هیچ وجه به سمت Ultracore نروید! خیلی وقت بود که از تجربه‌ی یک بازی ناامید نشده بودیم، اما این عنوان چنین حسی را به ما داد. همه چیز در بازی به معنای واقعی بد است؛ پس وقتتان را با آن تلف نکنید.

همچنین گفتنی است که برخی دیگر از منتقدان همچون VANDAL به این بازی نمره‌ی ۷٫۸ داده‌اند.

  • مدیر سایت
  • جمعه, 03 مرداد 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی