HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

الکترونیک آرتس از بازی نسل بعدی EA Sports PGA Tour رونمایی کرد

الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به تازگی از یک بازی گلف نسل بعدی به نام EA Sports PGA Tour رونمایی کرده است. هم‌چنین به نظر می‌رسد که الکترونیک آرتس قرارداد بلند مدتی را با PGA Tour امضا کرده است.

 

به گفته‌ی الکترونیک آرتس این بازی با استفاده از موتور فراسبایت ساخته شده و شامل چندین زمین گلف معروف جهانی می‌شود. هم‌چنین در EA Sports PGA Tour می‌توانید در مقابل برخی از مشهورترین گلف‌بازان قرار بگیرید. با این حال نام این ورزشکاران مشخص نبوده و هنوز هم تاریخ عرضه‌ای از بازی در دسترس نیست. الکترونیک آرتس قرارداد بلند مدتی را با PGA Tour امضا کرده تا بتواند با سری PGA Tour 2K رقابت کند.

حدود یک دهه پیش بود که تایگر وودز (Tiger Woods)، اسطوره‌ی گلف، چهره‌ی فرنچایز محبوب و موفق PGA Tour توسعه‌ یافته توسط الکترونیک آرتس بود. ۱۶ بازی تحت فرنچایز Tiger Woods PGA Tour عرضه شدند. با این حال افت وودز در گلف و تیتر شدن زندگی شخصی او، باعث شد تا الکترونیک آرتس از این گلف‌باز فاصله بگیرد. الکترونیک آرتس هم بدون وودز تصمیم گرفت تا بی‌خیال سری PGA Tour شود. حال پس از حدود ۸ سال شاهد بازگشت این ناشر به این ورزش هستیم. کم وبر (Cam Weber)، رئیس EA Sports، در این باره گفت:

EA Sports و PGA Tour دست به خلق برخی از بهترین تجارب گلف در تاریخ بازی‌های ویدیویی شده‌اند. حال قصد داریم تا کاتالوگ خود را با یک بازی گلف دیگر بر روی کنسول‌های نسل جدید گسترش دهیم. تیم الکترونیک آرتس منتظر ارائه‌ی تجربه‌ای ناب بر روی برخی از بهترین زمین‌های گلف جهان است.

EA Sports PGA Tour در شهر ارلاندوی ایالت فلوریدا و توسط تیم EA Tiburon در دست توسعه است. EA Tiburon پیش از این بر روی فرنچایز EA Madden NFL کار کرده بود.

  • مدیر سایت
  • دوشنبه, 09 فروردین 0


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی