HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

استودیوی سازنده‌ی God of War در رویداد دیجیتالی رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ حضور خواهد داشت

طراح و کارگردان گیم‌پلی استودیوی سانتا‌مونیکا (Sony Santa Monica) به طور جدی به این نکته اشاره کرده است که این سازنده در مراسم “آینده‌ی گیمینگ” شرکت سونی که با هدف رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.

 

در حال حاضر دقیقاََ مشخص نیست که استودیوی سانتامونیکا قصد دارد از چه پروژه‌ای رونمایی کند و چه نقشی در مراسم مذکور خواهد داشت، اما تمامی طرفداران به طور خودکار ذهنشان به سمت God of War 2 می‌رود و شاید تیزری از این اثر نمایش داده شود. قبل از این نیز آگهی‌های شغلی مختلفی از سوی آن‌ها برروی وبسایت رسمی قرار گرفته بود که در جزئیات آن استخدام نیرو برای یک پروژه‌ی نسل بعدی نیز آمده بود. جیت شروف (Jeet Shroff)، طراح و کارگردان گیم‌پلی God of War، از شما می‌خواهد به رویداد آخر هفته‌ی سونی ملحق شوید. این بیانیه‌ی او باعث تقویت شایعه‌‎های رونمایی از God of War 2 شده است اما این احتمال نیز وجود دارد که هدف او حمایت از سونی و رویداد آن‌ها باشد.

در دی ماه گذشته (ژانویه) تصویری از کیم نیومن (Kim Newman)، انیماتور بخش روایت سانتامونیکا، در لباس موشن کپچر (mo-cap) منتشر شده بود که نشان می‌دهد آن‌ها برروی پروژه بعدی خود کار می‌کنند.

از طرفی امکان دارد حضور آن‌ها به دلیل توسعه‌ی یک نسخه‌ی بازسازی شده از God of War برای کنسول نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ باشد و در این مراسم شاهد نسخه‌ی بعدی نباشیم.

  • مدیر سایت
  • پنجشنبه, 22 خرداد 99


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی