HascoGame هاسکو گیم وب سایتی برای همه ی گیمیرها

آمار عجیب از تعداد حساب های متقلب مسدود شده در Pubg منتشر شد!

متاسفانه تعداد بازی‌بازانی که سعی می‌کنند با تقلب کار خود را در بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  (به اختصار PUBG) پیش‌ ببرند و به پیروزی دست پیدا کنند کم نیستند و آمار منتشر شده گواهی بر این موضوع است.

بازی PUBG از نیمه دوم سال گذشته که به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کرد، سخت مشغول دست و پنجه نرم کردن با افراد متلقب بوده است. برای مقابله با این موضوع PUBG Corp به عنوان سازنده عنوان نامبرده، از جهات مختلفی با این مورد برخورد می‌کند. با وجود این‌که آن‌ها با سرویس‌های ثالث همچون BattleEyemy برای مبارزه با تلقب همکاری می‌کنند، تکنولوژی ضد-تقلب خود را هم در به‌روزرسانی ۲۲ معرفی کرده‌اند.

طبق اطلاعات درج شده در صفحه Cafe بازی PUBG، از ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ (۱۶ ژوئن) تاکنون ۱۳ میلیون حساب کاربری مسدود شده است. در بخش دیگر این آمار آمده است که هر هفته چیزی بالغ بر ۳۰۰,۰۰۰ حساب کاربری مسدود می‌شود.

این آمار متعلق به مسدودسازی‌های دائم است و شامل موارد موقت نمی‌شود.

خوشبختانه این آمار در هفته جاری کمتر شده و به ۱۰۰,۰۰۰ عدد رسیده است اما باید در نظر داشته باشید که تعداد بازی‌بازان فعال PUBG هم از طرفی به پایین‌ترین میزان خود نسبت به رشد چشم‌گیر سال گذشته رسیده است. کم شدن آمار حساب‌های مسدود شده احتمالا بی‌ربط به این قضیه نیست.
  • Pablo
  • جمعه, 13 مهر 97


بیشتر بخوانید :

منبع گیمفا

مشاهده سایر نظرات تعداد نظرات ( 0 )
{{com.user.name}} مدیرسایت

{{ com.content }}

{{ com.create_at }} پاسخ دادن شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید
{{ans.user.name}} مدیرسایت

{{ ans.content }}

{{ ans.create_at }} شما به عنوان مدیر اگر مایل به حذف هستید کلیک کنید

مطالب پیشنهادی